top of page
unnamed.jpg

Par Merķeļa lāzerpeintbola klubu

Esi gatavs kaujai? Mēs arī! Gaismas, specefekti, dūmi un dekorācijas -  tas viss radīs atmosfēru ideālam pasākumam ar draugiem un ģimeni! Merķeļa lāzerpeintbola klubs aprīkots ar jaunākajiem lāzerieročiem un aksesuāriem. Sistēma var nolasīt spēles statistiku, kā arī iespējams izdrukāt individuālus spēles rezultātus. Tāpēc - lai spēle sākas un uzvar labākie!

unnamed.jpg

Vai gaidāma ballīte?

Ideāli! Pēc kārtīgas kaujas ir arī jāiestiprinās! Vari droši plānot savu vai draugu dzimšanas dienu, vecpuišu/vecmeitu ballīti, jo mums ir viss nepieciešamais - patīkama banketu zāle ar lielu galdu un virtuvi, kas aprīkota ar ledusskapi, saldētavu, kur uzglabāt līdzi paņemtos ēdienus un dzērienus. Būtiski - telpas aprīkotas ar labu ventilācijas sistēmu - gaiss vienmēr svaigs, kā arī telpas vienmēr ir tīras.

Kā mūs atrast?

Atrodamies pašā Rīgas centrā, Merķeļa ielā 9, iepretim Rīgas Cirkum un 300 m attālumā no Rīgas Centrālās pasažieru stacijas. Ērta piekļuve ar sabiedrisko transportu vai savu auto gan rīdziniekiem, gan Rīgas viesiem. Automašīnu var novietot uz ielas Rīgas satiksmes autostāvvietā, vai t/c Origo maksas stāvlaukumā.

bottom of page